Сучасна легка модель з дуже міцного і стійкого до подряпин пластику ABS Plus з дворівневою телескопічною ручкою. Зовнішні, приємні на дотик прогумовані ручки і кодовий замок для запобігання несанкціонованого доступу. У валізу вбудована міцна дюралюмінієва телескопічна ручка. Оснащена чотирма поворотними на 360 градусів гумовими колесами, які забезпечують стабільність і легкість в будь-якому напрямку. Фірмова підкладка, розділена на два функціональних відділення на блискавці.
Специфікація валізи EasyMove:
- Зовнішній матеріал - АБС (акрилонітрил, бутадієн, стирол)
- 4 шарикопідшипникових колеса з суміші (каучук + гума), які повертаються на 360 градусів
- Водонепроникний, стійкий до подряпин матеріал
- Легкість очищення
- Зашифрований замок
- Дворівнева телескопічна ручка
- Міцна дюралюмінієва телескопічна ручка вбудована у валізу
- Внутрішні ремені для кріплення багажу
ОБРОБКА КОДОВОГО БЛОКУВАННЯ:

- Кодовий замок попередньо встановлений на 0-0-0
- Не залишайте бігунки від блискавки у замку під час встановлення нового коду!
- Натисніть кнопку 1 у напрямку стрілки
- Під час встановлення цифр не відпускайте кнопку
- У такому положенні встановіть кожну цифру на ваш вибір
- Після вибору цифр відпустіть кнопку
- Новий код встановлено
- Запам'ятайте або запишіть новий код
*Колір і відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального. Комплектація товару може бути змінена виробником без повідомлення. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.

- У нас ви купуєте оригінальні валізи
- Відправляється безпосередньо з головного складу у Львові.
- Валізи упаковані у власні ящики, тому ніяких переплат за доставку!
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 3.2 кг |
| Высота | 65 см |
| Глубина | 26 см |
| Объем | 63 л |
| Ширина | 43 см |
| Основные | |
| Замок | Кодовый встроенный |
| Количество отделений | 3 |
| Количество отделений на молнии | 3 |
| Материал | АБС-пластик |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 900 ₴










